(ALL) Sdružený tisk Brožurek vaše cesty k bezpečí aneb chytré blondýnky radí – závěrečné informace

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje informuje o ukončení sběru předbězných objednávek a zasílá pokyny k objednávce brožurek přímo u tiskárny. Tato objednávka musí být subjektem realizována do 30.9.2017!

K 31. 8. 2017 má Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje zaevidováno celkem 30 492 kusů brožurek pro společný tisk. Cena za 1 ks brožurky je 25 Kč (+15% DPH).

Pod článkem naleznete závazný objednávkový formulář (excel). Ten vyplňte a pošlete paní Mgr. Kateřině Cimbálové (554 718 359) z tiskárny K-tisk Bruntál, která s Vámi bude řešit veškeré účetní záležitosti: cimbalova [at] k-tisk [dot] cz

V případě požadavku vašeho loga na zadní stranu brožurky, zašlete toto logo v křivkách na adresu pana grafika Bezruče: bezruc [at] k-tisk [dot] cz

Tiskárna uzavírá sazbu a zahajuje tisk  30. 9. 2017! Po tomto termínu již nebude možný tisk brožurek za stanovenou cenu. Kopii dokumentů prosím posílejte i na johana [dot] taslova [at] firebrno [dot] cz () , ať máme kontrolu nad průběhem sdružené objednávky. 

Naprostá většina výtisků bude dovezena na krajské ředitelství HZS JmK, Zubatého 1, 614 00, Brno. Doprava k jednotlivých subjektům bude následně domluvena individuálně. O vytištění Vás budeme všechny obratem informovat. 

V případě, že ještě některý subjekt (např. obec) na základě uvedených informací projeví zájem o tisk brožurky (zvýšení počtu kusů), ať nejpozději do 6.9. 2017 kontaktuje por. Ing. Johanu Tašlovou.

 

V případě dotazů se obracejte na:

por. Ing. Johana Tašlová, 950 630 132, johana [dot] taslova [at] firebrno [dot] cz

kpt. Mgr. Pavla Pražáková, 950 630 118, pavla [dot] prazakova [at] firebrno [dot] cz

Závazný objednávkový formulář: objednavka_tisk.xlsx