(ALL) Výzva ke změně hesla všem uživatelům neveřejné části portálu KRIZPORT

HZS JmK informuje všechny uživatele neveřejné části portálu KRIZPORT, že z důvodu zvýšení bezpečnosti a dalším možnostem rozvoje funkcí přešel dne 10.8.2020 portál na nový redakční systém.

Z důvodu šifrování nebylo možné do nového redakčního systému přenést stávající hesla k jednotlivým uživatelským účtům, proto žádáme všechny uživatele, aby si nové heslo nastavili podle následujícího postupu:

1. Klikněte na ikonu osoby v pravém horním rohu

Krok 1

2. Klikněte na „Zapomněli jste heslo?

Krok 2

3. Zadejte své uživatelské jméno, kterým se přihlašujete na KRIZPORT nebo svou emailovou adresu na kterou jsou vám zasílány upozornění z portálu KRIZPORT, zatrhněte pole "Nejsem robot" a dejte "Přihlásit se".

Krok 3

4. Na emailovou adresu Vám přijde email s instrukcemi a odkazem pro změnu hesla

5. Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí formulář pro změnu hesla, zde zadejte vámi vybrané heslo (je možné si ho kdykoliv změnit v profilu uživatele).

Krok 5

6. Následně získáte přístup do neveřejné části portálu KRIZPORT

7. Pokud se Vám nepodaří prostřednictvím tohoto návodu přihlásit, kontaktuje administrátora portálu KRIZPORT na adrese info [at] krizport [dot] cz

Zároveň informujeme, že došlo ke změně původní adresy http://krizport.firebrno.cz/ na novou adresu https://www.krizport.cz/. Původní adresa je automaticky přesměrována na novou adresu, ale doporučujeme používat pro přístup již pouze novou adresu (i pro nastavení bannerů a dalších odkazů).